İstanbul’daki AVM’de VIP tuvaletin ücreti 25 lira oldu

Florya’da bir alışveriş merkezinde müşterilerine VİP hizmet veren tuvalet, Avrupa’da 200 şubesi bulunan Hollandalı bir şirket tarafından 2015 yılında açıldı.

ÜCRETİ 25 TL OLDU

Türkiye’de tek şubesi bulunan ve lüks hizmet konseptiyle işletilen tuvaletin bayan kısmında özel makyaj aynası ve bayanlara özel eserlerin satıldığı bir nokta da bulunuyor. Birinci açıldığında 1.5 lira fiyat belirlenen VIP tuvaletin yeni fiyatı ise 25 liraya yükseldi. Bebeklere özel dizayn edilen kısmın kullanım fiyatı ise 50 lira olurken, alışveriş merkezinin çalışanları aylık 400 lira abonelik fiyatı vererek VIP tuvaleti kullanabiliyor.

“BURAYI YALNIZCA TUVALET OLARAK DÜŞÜNMEYİN”

“ÜCRETSİZ TUVALET YERİNE BİZİ TERCİH EDİYORLAR”

AVM’de 6, birebir katta 2 fiyatsız tuvalet olmasına karşın müşterilerin kendilerini tercih ettiğini söyleyen işletmeci, “Hemen bize 20 saniye yürüme arasında bir fiyatsız tuvalet olmasına karşın insanların bizi tercih etmesi bizleri gururlandırıyor. Demek ki, işimizi hakikat yapıyoruz. Bu bakımdan memnunuz. Bu dalda hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir hanımefendi gelip, peçetelerimizin çok kalitesiz olduğunu söyledi. Benim için çok kıymetsiz bir yorumdu. Zira en kaliteli peçeteyi kullanıyoruz. Bu peçeteden bir tane kullanmanız yetiyor, yüzünüzdeki tüm ıslaklığı alıyor. Herkes her şeyi söyleyebilir ancak biz düzgün hizmete ve işimizi düzgün yapmaya ehemmiyet veriyoruz. Siz de içeri girdiğiniz vakit, gözünüz kapalı girerseniz, bir tuvalete girdiğinizi anlayamazsınız. Zira hiçbir koku yok. Kabinlerimizde ve ortamda hiçbir koku yok. Hoş, rahat, konforlu bir ortam. Genelde hijyene değer veren beşerler içeri giriyorlar. Kimileri başta serzenişte bulunabiliyor lakin çıktıları vakit teşekkür ediyorlar” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir